کلینیک تخصصی دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین

سلامتی دهان ، زیبایی دندان

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت چمران
ساختمان پزشکی ابن سینا، واحد۱۸
07136276287
09900439004
07136276289
شنبه – چهارشنبه : صبح: 9:00 الی 13:00 / عصر: 16:00 الی 20:00
پنج شنبه : 9:00 الی 14:00 / جمعه : تعطیل

دندانپزشکی اطفال در شیراز با تعرفه دولتی و ارزان

دندانپزشکی کودکان در شیراز

دندانپزشکی برای کودکان با تعرفه دولتی در شیراز

دندانپزشکی کودکان در شیراز با تعرفه دولتی، دیگر دور از انتظار نیست. هرساله وزرات بهداشت قیمت مشخصی را به عنوان یک تعرفه ی دولتی خدمات دندانپزشکی اعلام می کند، و مراکز و کلینیک های دولتی و خصوصی با نظارت و تایید مستقیم وزارت بهداشت باتوجه به امکانات و تجهیزات و کیفیت خدمات، یک ضریب کلی قیمت دریافت می کنند، بنابراین با وجود متغییر بودن هزینه خدمات دندانپزشکی در کشور، قیمت‌ها بسته به بهتر بودن کیفیت کار، ممکن است تفاوت ناچیزی با تعرفه دولتی داشته باشند.

کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز

دندانپزشکی کودکان یکی از تخصص های رشته دندانپزشکی است که در آن به تشخیص بیماری های دهان و دندان کودکان و درمان آن می‌پردازد. دندانپزشک کودک طوری آموزش دیده است که بتواند مشکلات دندان، لثه و فک کودکان را به راحتی تشخیص دهد و درمان کند. در دندانپزشکی کودکان برای انجام امور درمانی و ترمیمی کودک از دو روش بیهوشی یا بی حسی موضعی کمک گرفته می‌شود. در کلینیک های دندانپزشکی با توجه به نوع مشکل کودک و همچنین همکاری کودک با دندانپزشک در هنگام معاینه اولیه، پزشک تصمیم می‌گیرد که از روش بیهوشی و یا بی حسی موضعی برای درمان استفاده کند. یک کلینیک دندانپزشکی باید تمام امکانات لازم برای انجام درمان دهان و دندان کودک را داشته باشد. همچنین محیط کلینیک باید به صورتی مهیا شود که کودک در آن آرامش داشته باشد. کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین که یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در شیراز است که با کادری مجرب و پزشکان حرفه ای در همه تخصص ها و همچنین تخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز در خدمت شما عزیزان می‌باشد. کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین با فراهم آوردن امکانات مناسب مخصوص کودک در محیط کلینیک، باعث می‌شود تا کودک هنگام مراجعه به کلینیک نگین در آرامش و راحتی پروسه درمان را به پایان برساند. دندانپزشکان متخصص اطفال در این کلینیک بسیار مهربان، با اخلاق و با حوصله با کودک رفتار می‌کنند و با ایجاد جوی صمیمی یک تجربه خوب را برای کودک رقم می‌زنند.

خدمات کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز 

خدمات کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز شامل خدماتی مانند: پر کردن دندان، عصب کشی دندان، جرمگیری دندان، ارتودنسی دندان، فلوراید تراپی و … را می‌توان نام برد. این خدمات در کلینیک های دندانپزشکی توسط دندانپزشکان ارائه می‌گردند. با توجه به شرایط کودک از روش بیهوشی یا بی حسی موضعی استفاده می‌شود. بعد از بی حسی یا بیهوشی، پروسه درمان انجام می‌پذیرد.

فوق تخصص دندانپزشکی کودکان شیراز

یک متخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند طبق آموزش هایی که در طول دوران تحصیل خود به عنوان دندانپزشک کودک دیده است، بهترین نتیجه را در روند درمان هم برای خود هم برای کودک رقم بزند. متخصص دندانپزشکی اطفال در شیراز باید علاوه بر داشتن مدارک دانشگاهی رشته خود و مجوز کار، امکانات کامل و تجربه کافی در دندانپزشکی کودک، باید دارای مهارت کافی برای ایجاد ارتباط با کودک را نیز داشته باشد. شاید مهمترین ویژگی یک دندانپزشک اطفال در شیراز همان مهارت مدیریت رفتاری است. زیرا در بین مراجعین کودک حتما بیمارانی هستند که دارای شرایط خاص هستند مانند کودکان اوتیسمی، بنابراین طرز برخورد و مهارت کافی برای کنترل و انجام کار درمانی در مورد این گونه بیماران تجربه و مهارت خاصی را می‌طلبد.

چگونه متخصص دندانپزشکی اطفال خوب را در شیراز پیدا کنیم ؟

برای اینکه بتوانیم بهترین دندانپزشک کودکان در شیراز را برای انجام خدمات دندانپزشکی و دهان پزشکی کودک خود انتخاب کنیم باید از اطرافیان و دوستان خود در این مورد تحقیق و جستجو کنیم. همچنین جستجو در سایت های مختلف می‌تواند اطلاعات مفیدی در انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال به ما بدهد زیرا اکثر دندانپزشکان کودک، سایت شخصی مخصوص به خود را دارند و نمونه کارها و خدمات آنها نیز در سایت ها برای بررسی بیشتر موجود است. کلینیک دندانپزشکی نگین نیز دارای صفحه اختصاصی برای دندانپزشکی اطفال در شیراز می‌باشد که می‌توانید با مراجعه به این صفحه با متخصصان دندانپزشکی کودکان آشنا شوید و همچنین عکس های نمونه کارهای دندانپزشکی کودکان در کلینیک نگین شیراز و همچنین تصاویر متخصصان را مشاهده کنید.

وظایف دندانپزشک اطفال خوب در شیراز چیست؟

یک دندانپزشک کودک خوب در شیراز  باید در برخورد با کودک در طول پروسه درمان بسیار باحوصله باشد و با مهربانی رفتار کند. جلب اعتماد کودک به سهولت و راحتی پروسه درمان بسیار کمک می‌کند. آموزش بهداشت دهان و دندان به کودک یکی از وظایف دندانپزشک کودک است. فراهم نمودن مکانی آرام و مناسب برای آرامش و ایجاد روحیه در کودکان، همچنین آموزش برخی نکات به والدین نیز از دیگر وظایف یک متخصص دندانپزشکی کودک است.

هزینه خدمات دندانپزشکی کودکان در شیراز با تعرفه دولتی

قیمت خدمات دندانپزشکی اطفال در شیراز با تعرفه دولتی بستگی به نوع درمان و مشکلات دهانی و دندانی کودک دارد. از سوی دیگر اینکه کودک به یک مرکز دندانپزشکی خصوصی یا دولتی مراجعه کند نیز در هزینه دندانپزشکی کودک تاثیرگذار است.

5/5 - (2 امتیاز)

ارتباط با کلینیک نگین

فهرست مطالب

اشتراک گذاری

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram