کلینیک تخصصی دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین

سلامتی دهان ، زیبایی دندان

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت چمران
ساختمان پزشکی ابن سینا، واحد۱۸
07136276287
09900439004
07136276289
شنبه – چهارشنبه : صبح: 9:00 الی 13:00 / عصر: 16:00 الی 20:00
پنج شنبه : 9:00 الی 14:00 / جمعه : تعطیل

خدمات دهان پزشکی کلینیک نگین

محیط دهان یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین اجزاء بدن به حساب می آید. در طول روز صحبت کردن، غذا خوردن و حتی زیبایی نیمی از صورت منوط به عملکرد صحیح این ناحیه است.

درمان انواع زخم های دهانی شامل پمفیگوس ولگاریس لیکن پلان، هرپس دهانی، آفت و زگیل

زخم های ناحیه دهان را می توان به دو دسته، زخم های حاد و مزمن تقسیم کرد. زخم های حاد مواردی از قبیل آفت دهانی، تبخال، حساسیت های دارویی و غذایی هستند، که اکثرا با آن مواجه شده ایم.

حتما همه ما در زمانی که دچار اضطراب و استرس هستیم، خشکی دهان را حس کرده ایم! در این حالت، زبان به سختی حرکت می کند، صحبت کردن سخت می شود و به شدت احساس تشنگی و خفه شدن می کنیم

جمله ” فکم صدا میدهد”، برای شما آشناست؟ اگر خود یا اطرافیانتان این جمله را تجربه کرده اید، پس بدانید شما دچار اختلال مفصل فکی گیجگاهی هستید

دندانپزشکی بیماران با مشکلات پزشکی

بیماران با مشکلات زمینه ای خاص، مانند بیماران با مشکلات قلبی، خانم های باردار یا بیماران قبل از هرگونه پیوندی، نیاز به تمهیدات خاص دندانپزشکی و درمانی دارند

خدمات لیزر در ناحیه دهان

لیزر در دندانپزشکی از خدمات نوین درمانی محسوب می شود. لیزرهای کم توان و پرتوان عملکردهای متفاوتی در محیط دهان دارند. برش های بافتی بدون درد و خونریزی، به کمک آن امکان پذیر است

مراقبت های درمانی بیماران سرطانی

امیدواریم که هیچ وقت به سرطان نزدیک نشوید، ولی متاسفانه امروزه عادات بد تغذیه ای مانند مصرف مشروبات الکلی و استعمال دخانیات، که همگی از فاکتورهای ریسک پذیر ابتلا به سرطان هستند، بسیار شایع شده است.

انجام خدمات دندانپزشکی با بیهوشی

اگر شما هم از دندانپزشکی وحشت زیادی دارید، نگران نباشید، به راحتی با بیهوشی می توانید تمام درمان های دهانی را انجام دهید و چیزی به خاطر نیاورید.

انواع تزریقات درمانی و زیبایی در سر و صورت به کمک بوتاکس

فیلرها یا هیالورونیک اسیدها، جهت حجم دهی صورت استفاده می شود. با افزایش سن، بافت های بدن و صورت دچار آتروفی، کوچک و پیر شدن می شود.

درمان زگیل دهانی

غربالگری سریع زگیل (HPV) دهانی بیشتر از ۱۲۰ گونه دارد که حدود ۲۵ نوع آن درضایعات دهانی شناخته شده است. این ویروس می تواند باعث تکثیر سلول های اپی تلیال دهان شود.

تشخیص و درمان دردهای ناحیه صورت و سردرد ها

دردهای ناحیه صورت همیشه علت دندانی ندارد گاهی اوقات اعصاب صورتی عامل درد هستند و در صورت درمان دندانی اشتباه دندان ها میتوانند قربانی شوند. پس تشخیص صحیح ضروری است.

5/5 - (2 امتیاز)