کلینیک تخصصی دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین

سلامتی دهان ، زیبایی دندان

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت چمران
ساختمان پزشکی ابن سینا، واحد۱۸
07136276287
09900439004
07136276289
شنبه – چهارشنبه : صبح: 9:00 الی 13:00 / عصر: 16:00 الی 20:00
پنج شنبه : 9:00 الی 14:00 / جمعه : تعطیل

لمینت دندان در شیراز - لمینت فوری دندان شیراز

کامپوزیت ونیر یا لمینت کامپوزیتی یکی از روش های سفید کردن دندان است که بدون تراش مینای دندان، روکشی نسبتا نازک به روی سطح بیرونی دندان  گذاشته می شود. کامپوزیت برای اصلاح بی نظمی ها و نامرتبی های کم تا متوسط، بستن فاصله دندانها (دیاستم) و همچنین سفید کردن دندان استفاده می شود.

لمینت دندان در شیراز روشی نسبتا جدید برای زیباسازی دندان ها و ایجاد لبخندی زیبا در صورت است، که با سفید و جذاب کردن دندان ها باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. ونیر دندان، پوسته ای نازک از مواد است که برای اصلاح برخی از نواقص دندان ها مانند فاصله بین دندان ها، تغییر رنگ و شکستگی دندان، روی سطح ظاهری دندان قرار می گیرد. لمینت دندان شیراز یکی از زیر شاخه های دندانپزشکی ترمیمی زیبایی است، که علاوه بر زیبا ساختن دندان ها، با ترمیم و افزایش استحکام دندان ها از آن ها محافظت می کند. لمینت های دندان در شیراز مقاومت بالایی دارند و برای قرار گرفتن روی سطح دندان، آسیب جدی به ساختار دندان وارد نمی کنند و در اکثر موارد نیاز به تراش دادن دندان  نیست، مگر در مواردی که بدلیل ناهمواری و نامرتبی دندان میزان کمی تراش داده می شود. در هنگام تصمیم برای انجام لمینت دو انتخاب وجود دارد : لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیت.

این دونوع لمینت دندان تفاوت هایی با هم دارند که با توجه به وضعیت دندان ها و تشخیص دندانپزشک متخصص و همچنین هزینه ای که برای درمان در نظر گرفته  اید، نوع درمان مشخص می گردد.

لمینت کامپوزیتی در شیراز

کامپوزیت ونیر یا لمینت کامپوزیتی یکی از روش های سفید کردن دندان است که بدون تراش مینای دندان، روکشی نسبتا نازک به روی سطح بیرونی دندان  گذاشته می شود. کامپوزیت برای اصلاح بی نظمی ها و نامرتبی های کم تا متوسط، بستن فاصله دندانها (دیاستم) و همچنین سفید کردن دندان استفاده می شود.

ویدیو لمینت دندان شیراز کلینیک نگین

لمینت سرامیکی دندان در شیراز

لمینت سرامیکی دندان در شیراز که به عنوان روکش های دندانی نیز شناخته می شوند، پوسته های نازکی از مواد سرامیکی هستند که به صورت سفارشی ساخته شده و برای بهبود ظاهر دندان ها به سطح جلویی دندان ها چسبانده می شوند. لمینت سرامیکی دندان نوعی درمان زیبایی دندان در شیراز است که می تواند برای درمان انواع مشکلات دندانی، از جمله تغییر رنگ، نامرتب، بریدگی، ترک خوردگی یا فاصله از هم استفاده شود. فرآیند دریافت لمینت سرامیکی دندان معمولاً شامل چندین قرار ملاقات با دندانپزشک یا متخصص پروتز است. در اولین ملاقات، دندانپزشک با برداشتن مقدار کمی از مینای دندان و برداشتن قالب از دندان، دندان ها را آماده می کند. قالب ها به لابراتوار دندانپزشکی فرستاده می شوند که در آنجا لمینت ها به صورت سفارشی و متناسب با دندان های بیمار ساخته می شوند. در قرار نهایی، لمینت ها با استفاده از چسب مخصوص به دندان ها چسبانده می شوند.

لمینت سرامیکی دندان به دلیل دوام، مقاومت در برابر لکه و ظاهر طبیعی شناخته شده اند. با مراقبت و نگهداری مناسب، می توانند سال ها دوام بیاورند و ظاهر لبخند افراد را تا حد زیادی بهبود بخشند.

لمینت سرامیکی در مقایسه با لمینت کامپوزیت مقاومت و زیبایی بیشتری دارد. در انجام ونیر سرامیکی بدلیل اینکه لایه ای سرامیکی با قطر چند میلیمتر (بسته به وضعیت پایه دندان ) روی دندان چسبانده می شود، نیاز به تراشیدن چند میلیمتر از سطح دندان است.

در واقع این درمان برای اصلاح بد شکلی ها و نامنظمی های شدیدتر دندان به کار می رود، که پس از تراش دندان، قالب گیری، مرحله ساخت در لابراتور با چسب مخصوص بر روی دندان چسبانده می شود.

ونیر سرامیکی دندان، قوی و ماندگار است و طول عمری بین 15 تا 20 سال دارد، سطح ظاهری طبیعی، صاف و شفاف را ایجاد می کند، و به راحتی لکه نمی گیرد.

لمینت های سرامیکی دندان که به عنوان روکش دندان نیز شناخته می شوند، دارای چندین مزیت هستند، از جمله:

بهبود ظاهر: لمینت‌های دندان می‌توانند به طور موثری مشکلات زیبایی مختلف مانند دندان‌های تراشیده، تغییر رنگ یا بدشکل را اصلاح کنند و لبخندی طبیعی‌تر ارائه دهند.

دوام: لمینت های سرامیکی بسیار بادوام هستند و با مراقبت و نگهداری مناسب می توانند سال ها دوام بیاورند.

کاهش تراشیدن دندان: برخلاف روکش‌های سنتی دندان، لمینت‌های سرامیکی به حداقل تراشیدن دندان نیاز دارند و ساختار طبیعی دندان را بیشتر حفظ می‌کنند.

مقاوم در برابر لکه: لمینت های دندان در برابر لک و تغییر رنگ بسیار مقاوم هستند و برای افرادی که به طور مرتب غذاها و نوشیدنی های رنگی مصرف می کنند، گزینه ای عالی است.

تطبیق پذیری: لمینت های دندانی را می توان برای رفع چندین مشکل دندانی از جمله شکاف بین دندان ها، نامرتبی دندان ها و ناهماهنگی جزئی استفاده کرد.

حداقل زمان ریکاوری: قرار دادن لمینت دندان کم تهاجمی است و معمولاً به زمان کمی یا بدون نیاز به بهبودی نیاز دارد.

افزایش عزت نفس: با لبخندی زیباتر و طبیعی تر، افراد می توانند افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس را تجربه کنند.

مهم است که با یک متخصص دندانپزشکی مشورت کنید تا مشخص شود آیا لمینت های دندان گزینه درمانی مناسبی برای مشکلات دندان شما هستند یا خیر.

در زیر، نگاه اجمالی و مقایسه ی کلی بین لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیت را داریم.

مبنای مقایسه کامپوزیت ونیر لمینت سرامیکی
قیمت قیمت متوسط گران قیمت
طول درمان یک روزه، در یک ویزیت حداقل دو ویزیت با فاصله 15 روزه
برگشت پذیری دارد ندارد
ماندگاری 5 تا 7 سال 10 تا 15 سال
آسیب پذیری احتمال ورقه شدن یا افتادن دارد با دوام تر است و احتمال شکستن کمی دارد
نیاز به آزمایشگاه ندارد دارد
دامنه کاربرد مشکلات جزئی دندان طیف گسترده ای از عیوب دندان
لکه پذیری مستعد لکه مقاوم در برابر لکه

قبل و بعد مراجعه کننده عزیز، استفاده از لمینت و روکش در شیراز

تخفیف لمینت دندان در شیراز

تخفیف لمینت دندان در شیراز، عنوان چشمگیر و وسوسه انگیزی برای جذب افراد است، اما لطفا در نظر بگیرید مهمترین فاکتور در هنگام تحقیق برای انجام درمان های زیبایی و ترمیمی بر روی دندان ها پیدا کردن یک متخصص دندانپزشک زیبایی با تجربه و همچنین کلینیک دندانپزشکی معتبری در شیراز است که بهترین کیفیت خدمات را به شما ارائه می کند.

زیرا با وجود ساده به نظر رسیدن، انجام لمینت دندان ها توسط دندانپزشک نامتخصص و یا استفاد از مواد بی کیفیت و نا مرغوب، می تواند آسیب های زیادی به لثه و دندان وارد کند. کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با همراهی تیمی مجرب از بهترین متخصصین دندانپزشک و استفاده از تجهیزات مدرن و مواد با کیفیت، در راستای ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان و با هدف جلب رضایت کامل بیماران با تعریف نرخ های مناسب و ارزان به نسبت ارائه ی کیفیت بی نظیر خدمات به نوعی تخفیف کلی را بر روی هزینه لمینت دندان در شیراز اعمال کرده است.

انتخاب بهترین نوع لمینت دندان در شیراز

انتخاب “بهترین” نوع لمینت دندان در شیراز به عوامل مختلفی مانند نیازهای دندانی خاص بیمار، بودجه و ترجیحات شخصی بیمار بستگی دارد. با این حال، برخی از مواد متداول لمینت دندان وجود دارند که کیفیت بالایی دارند و ماندگاری بالایی دارند.

متداول ترین مواد لمینت دندان، پرسلن و رزین کامپوزیت هستند. ونیرهای پرسلن که به نام ونیرهای چینی نیز شناخته می شوند، پوسته های نازکی هستند که به صورت سفارشی ساخته می شوند تا روی سطح جلویی دندان قرار بگیرند. آنها بسیار بادوام، مقاوم در برابر لک و تراشه هستند و با مراقبت مناسب می توانند تا 15 سال یا بیشتر دوام بیاورند. با این حال، آنها همچنین گران تر از لمینت های کامپوزیت رزینی هستند.

لمینت های رزین کامپوزیت که به عنوان کامپوزیت ونیر نیز شناخته می شوند، از مواد رزینی همرنگ دندان ساخته شده اند که مستقیماً روی سطح دندان اعمال می شود و سپس به شکلی متناسب با دندان های اطراف در می آید. آنها نسبت به ونیرهای چینی هزینه کمتری دارند و می توان آنها را با یک بار مراجعه به دندانپزشک تکمیل کرد. با این حال، آنها به اندازه ونیرهای چینی قوی نیستند و ممکن است نیاز به تعویض مکرر داشته باشند، به خصوص اگر بیمار عاداتی مانند دندان قروچه یا فشردن دندان های خود را داشته باشد.

در نهایت، انتخاب مواد لمینت دندان به نیازهای دندانی خاص، ترجیحات و بودجه بیمار و همچنین توصیه دندانپزشک بستگی دارد. مهم است که با یک دندانپزشک مجرب کار کنید که می تواند شما را در انتخاب مناسب برای موقعیت منحصر به فرد خود راهنمایی کند.

قیمت لمینت دندان در شیراز 1401

هزینه ی لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندان در شیراز در مقایسه با بعضی از خدمات دندانپزشکی قیمت بالایی دارد و این بالا بودن قیمت لمینت دندان به دلیل گرانی مواد استفاده شده و کیفیت و فرآیند ساخت لمینت می باشد. هزینه لمینت دندان با توجه به نوع لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، برند لمینت دندان، تعداد دندان هایی که نیاز به لمینت دندان دارند، مهارت و سابقه کاری دندانپزشک و خیلی عوامل دیگر تعیین می شود. هزینه ی ونیر دندان در کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین در شیراز در سال 1401 با توجه به نرخ مصوب شده علوم پزشکی برای کلینیک است. با وجود دخیل بودن عوامل بسیاری در هزینه ها، کلینیک دندانپزشکی نگین در شیراز سعی در ارائه خدمات با کیفیت عالی و قیمت های مقرون بصرفه دارد.

قیمت لمینت دندان در شیراز سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

جدول قیمت لمینت دندان در سال 1401 - لمینت دندان های پرطرفدار

نوع لمینت دندان قیمت لمینت دندان (هر واحد)
لمینت دندان موقت تماس با پشتیبانی
لمینت ونیر کامپوزیت تماس با پشتیبانی
لمینت دندان زیرکونیا تماس با پشتیبانی
لمینت دندان سرامیکی Vita تماس با پشتیبانی
لمینت دندان ایمکس تماس با پشتیبانی
لمینت دندان فلدسپاتیک تماس با پشتیبانی

متخصص لمینت دندان در شیراز

لمینت دندان جز درمان های گران دندان‍‍‍‍‍‍‍‍پزشکی به حساب می آید و انجام آن مستلزم صرف وقت و هزینه بالایی است. از این رو کاملا منطقی است که پیش از اقدام به انجام هر نوع لمینت بر روی دندانهایتان بدنبال بهترین دندانپزشک برای لمینت باشید. انتخاب و مراجعه به بهترین متخصص لمینت دندان، می تواند پول و وقت شما را در مسیر هوشمندانه و درستی، صرف نماید. در واقع مراجعه به یک متخصص واجد شرایط و حرفه ای می تواند به میزان قابل توجهی استرس و اضطراب بیمار را کاهش دهد.

متخصص لمینت دندان در شیراز که به عنوان متخصص ونیر دندان نیز شناخته می شود، دندانپزشکی است که در طراحی، ساخت و قرار دادن لمینت یا روکش دندان تخصص دارد. لمینت های دندانی پوست های نازک و سفارشی از مواد همرنگ دندان هستند که برای بهبود ظاهر دندان ها روی سطح جلویی دندان قرار می گیرند.

متخصص لمینت دندان معمولاً آموزش و تجربه گسترده ای در زمینه دندانپزشکی زیبایی دارد، از جمله استفاده از روکش های دندانی برای اصلاح مشکلات مختلف دندانی مانند تغییر رنگ، براده ها، ترک ها و ناهماهنگی دندان ها. آنها همچنین ممکن است در سایر روش های دندانپزشکی زیبایی مانند سفید کردن دندان، بلیچینگ و ترمیم لثه نیز تخصص داشته باشند.

فرآیند قرار دادن لمینت دندان معمولاً شامل ارزیابی کامل سلامت دهان و دندان و اهداف لبخند بیمار و همچنین برنامه ریزی دقیق و آماده سازی دندان ها قبل از قرار دادن لمینت است. متخصص لمینت دندان از نزدیک با بیمار همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که لمینت ها به گونه ای طراحی شده اند که با ظاهر طبیعی دندان ها مطابقت داشته باشد و لبخندی زیبا و طبیعی ایجاد کند.

به طور کلی، متخصص لمینت دندان، متخصص دندانپزشکی است که دانش و آموزش تخصصی در استفاده از لمینت های دندان برای بهبود ظاهر و عملکرد دندان های بیمار دارد. اگر علاقه مند به انجام لمینت دندان در شیراز هستید، یافتن یک متخصص لمینت دندان با تجربه و ماهر در شیراز که بتواند به شما در دستیابی به نتایج دلخواه کمک کند، بسیار مهم است.

اما سوال اینجاست که چگونه می توان فهمید بهترین متخصص لمینت دندان کیست و چه ویژگی هایی دارد. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم و سعی می کنیم عواملی را نام ببریم که می توانند شما را در انتخاب یک متخصص واجد شرایط و حرفه ای راهنمایی کنند.

بهترین لمینت کار دندان در شیراز

تجربه و تخصص: لمینت دندان جز درمان های زیبایی و ترمیی به حساب می آید که بسیار حساس و و نیازمند ظرافت در کار است. چون بسته به وضعیت و شرایط دندان ها گاها نیاز به تراشیدن کمی از مینای دندان است و اگر با دقت انجام نشود و این کار اشتباه انجام شود، بدلیل اینکه دیگر مینای دندان برای مراقبت از دندان وجود ندارد بیمار باید برای همیشه از روکش برای محافظت از دندانهایش استفاده کند. این مثال ساده می تواند شما را متوجه کند که تخصص و تجربه یک پزشک چقدر می تواند بر نتیجه کار شما تأثیر بگذارد. پس ابتدا بررسی کنید که متخصص مربوطه در چه تخصصی تحصیل کرده و چقدر تجربه دارد.

دلسوز و با اخلاق بودن: در کنار تخصص و تجربه، یکی از دلایلی که ممکن است بیمار را به ملاقات با دکتر متخصص جذب کند، اخلاق اوست. دلسوز بودن متخصص می تواند از پرداخت هزینه های گزاف و غیرضروری جلوگیری کند و وجدان کاری پزشک، باعث می شود که کوچیکترین نقصی در روند انجام درمان نداشته باشد.

استفاده از مواد مرغوب و مناسب برای لمینت دندان: البته نه تنها برای لمینت دندان، بلکه یک متخصص حرفه ای و باوجدان برای انجام تمامی درمان های خود از بالاترین کیفیت و بهترین تجهیزات و مواد اولیه استفاده می کند و همین امر کیفیت درمان را به میزانن قابل توجهی بالا میبرد. متاسفانه دندان پزشکانی هستند که هزینه ی مواد باکیفیت را میگیرند و از مواد اولیه بی کیفیت و ارزان تری استفاده می کنند. رعایت چنین مواردی و خودداری از طمع در راه درمان برای دریافت حق الزحمه بیشتر کاملاً به اخلاق و وجدان متخصص مربوط می شود. شما می توانید بهترین لمینت کار دندان در شیراز  را زیر نظر دندانپزشکان و متخصصان ماهر و با تجربه در کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز برای درمان و زیبایی در زمینه دندانپزشکی انتخاب کنید.

لمینت متحرک دندان یا روکش فوری در شیراز

لمینت متحرک ( اسنپ آن اسمایل ) نوعی پلاک یا پوشش متحرک است که بدون هیچ گونه جراحی و یا تراش و دستکاری دندان ها تنها با قرار دادن آن بر روی دندان ها می تواند به طور موقت عیوب دندان مانند ترک، بد رنگی، بد شکلی و … را اصلاح کند. و لبخندی زیبا برای شخص ایجاد کند. در واقع اسنپ آن اسمایل به دندان چسبیده نمی شود و در زمان استفاده آن را روی دندان گذاشته و برمی دارید، که توصیه می شود زمان خواب و شب ها برداشته شود. البته این بدان معنا نیست که هنگام غذا خوردن یا صحبت کردن به راحتی از روی دندان های جدا شود، زیرا دارای فرورفتگی هایی است که کاملاً روی دندان ها فیکس می شود.

هزینه لمینت فوری دندان در شیراز

هزینه لمینت فوری دندان مانند سایر ترمیم های دندان متغیر است و بستگی به اندازه، شکل و وضعیت دندان ها و جنس مواد استفاده شده و همچنین دستمزد دندانپزشک دارد. اما در کل می توان گفت قیمت آن ارزان تر از لمینت ثابت دندان است.

ماندگاری لمینت متحرک دندان

دوام روکش های متحرک دندان می تواند حدود 2 تا 5 سال باشد، اما در نظر بگیرید که این ماندگاری تا حد زیادی به نحوه استفاده و مراقبت از آن بستگی دارد. برای افزایش عمر آن باید از آن به درستی استفاده و نگهداری شود و نکات خاصی برای تمیز کردن آن در نظر گرفته شود تا دچار خراش و شکستگی نشود.

خرید لمینت متحرک دندان در داروخانه در شیراز

نوعی از خمیر قالب گیری به همراه یک قالب با سایز ثابت وجود دارد که بصورت آنلاین یا در داروخانه ها به فروش میرسد، که از نظر دندانپزشکان اصلا توصیه نمی شود، زیرا میتواند آسیب های جدی به لثه و دندان بزند. توصیه ما به شما این است که در صورت انتخاب این نوع لمینت دندان برای تهیه آن حتما به یک متخصص مراجعه کنید.

بهترین مرکز لمینت دندان در شیراز

دندان ها جزء به ظاهر پنهانی صورت است، ولی در واقعیت تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دارد، امروزه همه به دنبال داشتن دندان های زیبا و لبخندی جذاب هستند،که به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی در دندانپزشکی زیبایی، روش های متنوعی برای این منظور وجود دارد. لمینت دندان یکی از روش های محبوب زیباسازی دندان و طرح لبخند است. ما در کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز متعهد هستیم تا دندان هایی سالم، درخشان  با لبخندی جذاب را با استفاده از آخرین دانش دندانپزشکی و مهارت بالای متخصصانمان، در محیطی آرام و دوستانه به شما ارائه دهیم تا خاطره ی بینظیری را برای شما رقم بزنیم.

کامپوزیت ونیر یا لمینت کامپوزیتی یکی از روش های سفید کردن دندان است که بدون تراش مینای دندان، روکشی نسبتا نازک به روی سطح بیرونی دندان  گذاشته می شود. کامپوزیت برای اصلاح بی نظمی ها و نامرتبی های کم تا متوسط، بستن فاصله دندانها (دیاستم) و همچنین سفید کردن دندان استفاده می شود.

لمینت دندان جز درمان های گران دندان‍‍‍‍‍‍‍‍پزشکی به حساب می آید و انجام آن مستلزم صرف وقت و هزینه بالایی است. از این رو کاملا منطقی است که پیش از اقدام به انجام هر نوع لمینت بر روی دندانهایتان بدنبال بهترین دندانپزشک برای لمینت باشید.

هزینه ی لمینت سرامیکی و کامپوزیت دندان در شیراز در مقایسه با بعضی از خدمات دندانپزشکی قیمت بالایی دارد و این بالا بودن قیمت لمینت دندان به دلیل گرانی مواد استفاده شده و کیفیت و فرآیند ساخت لمینت می باشد. هزینه لمینت دندان با توجه به نوع لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، برند لمینت دندان، تعداد دندان هایی که نیاز به لمینت دندان دارند، مهارت و سابقه کاری دندانپزشک و خیلی عوامل دیگر تعیین می شود.

5/5 - (7 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه سجادی
فاطمه سجادی
5 ماه قبل

باسلام
تشکر میکنم از اطلاعات مفیدی که در مورد لمینت در این پیج قرار دادید. بسیار عالی بود. موفق باشید.

سوزان فروهر
سوزان فروهر
3 ماه قبل

سلام لطفا حدود هزینه لمینت سرامیکی را میشه بفرمایید؟

فرشاد رستمی
فرشاد رستمی
2 ماه قبل

سلام
لمینت بهتر است یا ونیر کامپوزیت؟

رضا عزیزی
رضا عزیزی
17 روز قبل

با سلام چقدر طول میکشه تا دندون دوباره جرم بگیره بعد از لمینت؟

7
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x