کلینیک تخصصی دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین

سلامتی دهان ، زیبایی دندان

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت چمران
ساختمان پزشکی ابن سینا، واحد۱۸
07136276287
09900439004
07136276289
شنبه – چهارشنبه : صبح: 9:00 الی 13:00 / عصر: 16:00 الی 20:00
پنج شنبه : 9:00 الی 14:00 / جمعه : تعطیل

دندانپزشکی کودکان در شیراز با تعرفه دولتی کلینیک نگین

دندانپزشکی کودکان در شیراز یک حوزه کاملا تخصصی در جهت پیشگیری و درمان بیماری های دهان و دندان کودکان است. یک متخصص اطفال بصورت کاملا حرفه ای در زمینه ی دندانپزشکی کودکان در شیراز تخصص خود را گرفته است. دندانپزشک اطفال در شیراز به خوبی میداند که از دوران رشد دندان شیری تا افتادن و رشد دندان اصلی باید چگونه در جهت سلامت دندان، دهان و لثه اطفال اقدام کند. کلینیک دندانپزشکی کودکان نگین در شیراز با دارا بودن همکاران دندانپزشکی با بورد تخصصی دندان پزشکی اطفال و نوجوانان خیال شما را از پروسه درمان دلبندانتان آسوده کرده است.

متخصص دندانپزشکی کودکان شیراز

دکتر دندانپزشک کودکان در شیراز پس از گذراندن دوره ی دندان پزشکی عمومی، به مدت سه سال دوره ی تخصصی دندانپزشکی اطفال را گذرانده است و با تکنیک های پیشگیری و درمان تمام مشکلات دهان و دندان در اطفال آشنایی دارند. مطمئنا برای هر بیماری و مشکلی باید به متخصص آن مراجعه کرد و برای مشکلات دهان و دندان نوزادان و کودکان هم ضرروی است که به یک فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز مراجعه کرد و پیدا کردن دندانپزشک کودکان خوب در شیراز مستلزم صرف وقت زیاد است. ما بخش دندانپزشکی کودکان را بصورت فوق تخصصی  و مجزا در کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز راه اندازی کرده ایم. دندانپزشک اطفال متخصصی است که از دوران نوزادی تا نوجوانی کودک شما، سلامت دهان و دندان ایشان را تحت نظر پزشکی قرار میدهد و اقدامات لازم جهت رفع مشکلات را انجام می دهد. متخصص دندانپزشکی اطفال در شیراز در طول مراحل “بزرگ شدن” کودک، رویکردهای ویژه ای برای رسیدگی به رفتار و هدایت رشد و تکامل دندان های آنها که برای جلوگیری از مشکلات دندانی در آینده مورد نیاز است را به کارمی گیرد.

دندانپزشکی کودکان در شیراز با تعرفه دولتی

دندانپزشکی کودکان در شیراز با تعرفه دولتی، دیگر دور از انتظار نیست. هرساله وزرات بهداشت قیمت مشخصی را به عنوان یک تعرفه ی دولتی خدمات دندانپزشکی اعلام می کند، و مراکز و کلینیک های دولتی و خصوصی با نظارت و تایید مستقیم وزارت بهداشت باتوجه به امکانات و تجهیزات و کیفیت خدمات، یک ضریب کلی قیمت دریافت می کنند، بنابراین با وجود متغییر بودن هزینه خدمات دندانپزشکی در کشور، قیمت‌ها بسته به بهتر بودن کیفیت کار، ممکن است تفاوت ناچیزی با تعرفه دولتی داشته باشند.

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات دندانپزشکی در شیراز و همچنین پوشش تعرفه ی دولتی سعی در خدمت رسانی عالی به همه ی اقشار شریف هموطن را دارد. نظر به نرخ خدمات دندانپزشکی در سال 1401 و تعرفه دندانپزشکی کودکان 1401 درمانگاه دندانپزشکی نگین شیراز لیست قیمت های خدماتش را تعریف کرده است.

آدرس کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز

با جستجویی ساده در گوگل می توان لیستی از درمانگاه های دندانپزشکی شیراز و کلینیک های دندانپزشکی کودکان شیراز به همراه آدرس و تلفن بدست آورد. اما مهم، پیدا کردن بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز و در حقیقت بهترین فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در شیراز است.

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با دارا بودن بخش های مجزا برای بزرگسالان و گروه سنی کودکان و همچنین بخش فوق تخصصی دهان پزشکی، تجهیز شده با امکانات مدرن و بروز در یکی از بهترین مناطق شیراز در خدمت شما عزیزان است . این یک مزیت و برتری ماست که تمام خدمات دهان پزشکی و دندان پزشکی را به صورت تخصصی در یک مکان به شما ارائه می دهیم. با خیال آسوده درمان خود و فرزندان دلبندتان را به تیم متخصص ما بسپارید.

دندانپزشکی کودکان در شیراز با قیمت مناسب

اگر به دنبال دندانپزشکی اطفال ارزان در شیراز میگردید که ضمن هزینه های مناسب، خدمات خوب دریافت کنید بدون شک کلینیک دندان پزشکی نگین در شیراز یکی از بهترین انتخاب هاست.

دندانپزشکی اطفال درشیراز با تخفیف

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با تعریف نرخ های مناسب و ارزان به نسبت ارائه ی کیفیت بی نظیر خدمات به نوعی تخفیف کلی را برای تمام خدماتش اعمال کرده است.

دندانپزشکی کودکان در شیراز

خدمات دندانپزشکی کودکان در کلینیک نگین

عنوان خدمت شرح خدمت تعرفه درمان
اطفال برش لثه تماس جهت استعلام قیمت
اطفال بروساژ وفلورایدتراپی دو فک اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال پالپ کپ(کف بندی دایکال\گلاس) تماس جهت استعلام قیمت
اطفال پالپوتومی دندان شیری تماس جهت استعلام قیمت
اطفال پالپکتومی دندان شیری دوجلسه ای تماس جهت استعلام قیمت
اطفال پالپکتومی دندان شیری یک جلسه ای تماس جهت استعلام قیمت
اطفال پلاک متحرک تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام دو سطحی دائمی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام دو سطحی شیری اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام سه سطحی دائمی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام سه سطحی شیری اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام یک سطحی دائمی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم آمالگام یک سطحی شیری اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم کامپوزیت دو سطحی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم کامپوزیت سه سطحی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ترمیم کامپوزیت یک سطحی اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال روکش استیل SSC تماس جهت استعلام قیمت
اطفال فضا نگهدار نانس تماس جهت استعلام قیمت
اطفال فضا نگهدار بندولوپ تماس جهت استعلام قیمت
اطفال فضا نگهدار لینگوال آرچ تماس جهت استعلام قیمت
اطفال فیشورسیلنت تماس جهت استعلام قیمت
اطفال ویزیت اطفال تماس جهت استعلام قیمت
اطفال کشیدن پره مولر دائمی تماس جهت استعلام قیمت
اطفال کشیدن دندان خلفی شیری تماس جهت استعلام قیمت
اطفال کشیدن دندان قدامی شیری تماس جهت استعلام قیمت

بیمه های طرف قرارداد کلینیک نگین برای دندانپزشکی کودکان در شیراز

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با شرکت های بیمه ی ذیل قرارداد دارد :

– بیمه بانک رفاه کارگران – سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس – بانک سپه – بانک صادرات ایران-بانک تجارت- بانک مسکن

بطور کلی اکثر بیمه های دولتی هزینه های درمانی دندانپزشکی را پوشش نمیدهند، مگر در صورت بروز مشکل در سوانح رانندگی، که درمان تحت پوشش بیمه دولتی قرار می گیرد.

بیمه های درمانی که خدمات دندان پزشکی را پوشش می دهند، اکثرا بیمه های خصوصی هستند که بصورت اختصاصی با یکسری مراکز محدود قرارداد بسته اند. دندان ها نقش بسزایی در زیبایی ظاهری و هم در سلامت ما دارند. احتمالا این سوال برای شما پیش می آید که آیا بیمه درمانی شما هزینه های درمان دندانپزشکی را پوشش می دهد یا خیر. جواب این سوال را نمیتوان به قطع و مشخص داد، چون هر بیمه، قرارداد و محدودیت های مختص خودش را دارد. بسته به اینکه شرکت های بیمه، درمان های دندان را در بیمه نامه خود قرار داده باشد و شامل چه درمان هایی شود، شما می توانید از آن بیمه در درمانگاه های خصوصی تحت قراردادشان استفاده کنید.

عکس های دندان پزشکی کودکان در کلینیک نگین

عکس های بخش دندان پزشکی اطفالِ کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز که شما را بصورت بصری با فضای زیبا و کودکانه ی کلینیک اطفال نگین شیراز آشنا می کند.

طبیعی است که با توجه به حساسیت والدین نسبت به درمان فرزندانشان، پس از معرفی و آشنایی با متخصص دندانپزشک کودکان خوب، همچنان سردرگم بوده و برای انتخاب کلینیک مناسب تردید داشته باشند .

بدین منظور در زیر عکس هایی از کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی اطفال نگین شیراز را گذاشته ایم تا خیال شما را از محیط مناسبی که در بخش دندانپزشکی اطفال نگین شیراز تعبیه کرده ایم آسوده گردانیم.

قیمت دندانپزشکی کودکان در شیراز

هزینه دندانپزشکی اطفال در درمانگاه دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز طبق تعرفه های دولتی محاسبه می شود. از آنجایی که خدمات و درمان های مربوط به کودکان بسیار متنوع است نمیتوان نرخ مشخص و دقیقی را عنوان کرد. برای کسب اطلاع از قیمت ها و همچنین آشنایی بیشتر با کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز می توانید بصورت حضوری مراجعه کنید و یا با شماره تماس های ذکر شده با ما در تماس باشید، یا از طریق چت واتساپ با پشتیبان ما در ارتباط باشید.

دندانپزشکی کودکان در شیراز

ویدیو دندانپزشکی کودکان کلینیک نگین

کلینیک دندانپزشکی کودکان در شیراز با بیهوشی

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز باتوجه به ضرورت و احساس نیاز، با اطلاع والدین اقدام به انجام پروسه درمان اطفال با بیهوشی میکند. (لازم به ذکر است) برخی از کلینیک ها برای انجام درمان دندانپزشکی اطفال با وجود مقاومت و ترس کودک ، به جای استفاده از راه حلی مناسب تر، اقدام به ثابت نگه داشتن کودکان به کمک دستیارانشان می کنند ، که باعث ایجاد ترس بیشتر در کودک می شود که می تواند اثرات روحی منفی برای کودک داشته باشد.

باید در نظر داشت که پزشک متخصص با توجه به فاکتور های مختلفی از جمله سختی کار درمانی و مدت زمانی که طول میکشد و همچنین سن و شرایط عمومی و روحی کودک اقدام به انتخاب یکی از انواع بیهوشی می کند.

  • آرامبخش عمیق
  • آرامبخش خوراکی
  • بیهوشی عمومی

جراحی دندان کودکان با بیهوشی

جراحی دندان اطفال یکی از خدمات دندانپزشکی برای کودکان است که در موارد خاصی نیاز به انجام آن است. کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با تیمی مجرب و متخصص اطفال تمامی این اقدامات را در بهترین شرایط و فضایی زیبا برای کودکان دلبندتان انجام می دهند. کودکان در شرایط خاصی نیاز به جراحی های  فوری پیدا می کنند که در صورت سهل انگاری و بی توجهی و یا ناآگاهی والدین و پیگیری دیر هنگام منجر به آسیب های جدی می شود.

از جمله مواردی که نیاز به جراحی پیدا میکنند  :

آسیب و ناهنجاری در فک

دندان نهفته در استخوان

دندان نهفته در لثه

دندان اضافه پشت دندان شیری در کودکان

کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با دارا بودن بخش های مجزا برای بزرگسالان و گروه سنی کودکان و همچنین بخش فوق تخصصی دهان پزشکی، تجهیز شده با امکانات مدرن و بروز در یکی از بهترین مناطق شیراز در خدمت شما عزیزان است . این یک مزیت و برتری ماست که تمام خدمات دهان پزشکی و دندان پزشکی را به صورت تخصصی در یک مکان به شما ارائه می دهیم. با خیال آسوده درمان خود و فرزندان دلبندتان را به تیم متخصص ما بسپارید.

هزینه دندانپزشکی اطفال در درمانگاه دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز طبق تعرفه های دولتی محاسبه می شود. از آنجایی که خدمات و درمان های مربوط به کودکان بسیار متنوع است نمیتوان نرخ مشخص و دقیقی را عنوان کرد. برای کسب اطلاع از قیمت ها و همچنین آشنایی بیشتر با کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز می توانید بصورت حضوری مراجعه کنید و یا با شماره تماس های ذکر شده با ما در تماس باشید، یا از طریق چت واتساپ با پشتیبان ما در ارتباط باشید.

جراحی دندان اطفال یکی از خدمات دندانپزشکی برای کودکان است که در موارد خاصی نیاز به انجام آن است. کلینیک دهان پزشکی و دندانپزشکی نگین شیراز با تیمی مجرب و متخصص اطفال تمامی این اقدامات را در بهترین شرایط و فضایی زیبا برای کودکان دلبندتان انجام می دهند.

5/5 - (4 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیما جاودان
سیما جاودان
3 ماه قبل

سلام به شما
من پسرم رو کلینیک شما آوردم برای کارهای دندانپزشکیش،
از طرز برخورد با بچه ها و انجام کار بسیار راضی بودم.

سینا درخشنده
سینا درخشنده
1 ماه قبل

سلام برای پر کردن دندان پسرم به کلینیک نگین مراجعه کردم و از کار خانم دکترحبیب آگهی و اخلاق ایشون خیلی راضی بودم

ندا حقیقت
ندا حقیقت
1 ماه قبل

خانم دکتر ندا صلح جو یکی از بهترین دندانپزشک اطفال خوب در شیراز هستند. خیلی با من و بچه ام خوب رفتار کردند و کارشون عالی بود

زهرا کیانی
زهرا کیانی
1 ماه قبل

کلینیک دندانپزشکی نگین جز یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان شیراز هستن. من هر موقع دخترمو بردم واسه کارهای دندانپزشکیش، بهترین نتیجه رو گرفتم و واقعا عالی بودن

الهام زارعی
الهام زارعی
14 روز قبل

با سلام
آیا دندانپزشکی تحت بیهوشی برای کودکان هم انجام میدین؟

6
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x